Značky snowboardů

Snowboarding se v posledních letech stává stále populárnější aktivitou, která po právu přitahuje pozornost. Profesionální jezdci dokážou s „prknem“ doslova kouzla a není proto divu, že dochází k velkému rozmachu všeho, co souvisí se snowboardem. Snowboard svět je však také do jisté míry místem se specifickým vyjadřováním, zvyky, ale také značkami, z nichž možné jsou zde již od samého počátku snowboardingu.

Některé značky si zde představíme a vy tak získáte alespoň minimální přehled v dění okolo snowboardů. První neopomenutelnou značkou je Burton. Jedná se o společnost s velkou tradicí, která vznikla v roce 1977 a stejně jako je tomu i u mnohých dalších, ani její začátky nebyly snadné. Lidem v Burton však nechybělo nadšení a nápady a i díky tomu se Burton stal jednou z nejúspěšnějších firem na poli snowboardingu, který dnes disponuje vlastním, úspěšným týmem jezdců a celosvětovou popularitou. Populární je také značka Gravity, která výrazně čerpá ze zkušeností jezdců, kteří pro ni vymýšlejí co možná nejpropracovanější systémy. Proto se řadí mezi značky snowboardů s největší poptávkou.

Opomenout nemůžeme ani českou společnost Westige, která vznikal v roce 2001 a je složena výhradě z českých konstruktérů a designérů. Jejich řady se vyznačují propracovaným designem a promyšlenými technologiemi.  V oblasti vázání platí za špičku firma Flow, která od roku 1992 vyrábí kvalitní vázání s důrazem na kvalitu systému a výdrž. Dalšími úspěšnými značkami jsou také Nitro, Elnan, F2 či Ride. U všech tak máte jistotu, že dostanete to nejlepší.

Pokud tedy vybíráte snowboard a nevíte si rady, můžete přihlédnout k tomu, o jakou značku se jedná. Vždy je však nejlepší se poradit s odborníkem, který zná specifika určitých modelů a značek a nejlépe vm poradí ve všech vašich otázkách. Značky snowboardů jsou na trhu mnohé, nicméně jen některé poskytují to, co potřebujete.Comments are closed.

This entry was posted on 7.12.2012 and is filed under Nezařazené. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.